Alaçatı Ot Festivali (Günübirlik)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Tur Programı


ALAÇATI OT FESTİVALİ: Festival kapsamında düzenlenen otları tanıma ve toplama gezilerinden yemek atölyelerine, yabani ot ve bitkilerle beslenme seminerlerinden konserlere kadar birçok etkinlik düzenlenmektedir. Birbirinden değerli akademisyenlerin, aşçıların ve bloggerların söyleşileri ve atölyeleriyle dolu dolu geçen festivalin korteji renkli görüntülere sahne olmakta, korteje yüzlerce kişi eşlik etmektedir.

 

BARBOROS KÖYÜ: Urla’nın, şirin mi şirin bir köyü ve o köyün harika insanlarının gerçekleştirdiği Türkiye’nin ilk Tematik Festivali Oyuk (Korkuluk)Festivali ile ünlü bir köy…
Bir de çat kapı evleri diye harika bir şey geliştirmişler! Kapısında çat kapı evi yazan yerlerin kapılarını çalıp, ufak bir ücret karşılığında  köylülerin sorfalarına konuk olabiliyor ve keyifli sohpetler yapabiliyorsunuz…
Yaşamın bunaltıcılığını bırakıp nefes almak ve canınız gülümsemek istediğinde, oyuklarıyla süslü  köy sokakları sizleri bekliyor olacak.
Barbaros sessizliği, dinginliği, misafirperverliği ve sıcaklığı ile size eğlenceli ve dinlendirici bir mekan alternatifi sunuyor.

 

 

SABAH ÇEŞME MERKEZ- ALAÇATI OT FESTİVALİ ŞENLİKLERİ-AKŞAM ÜZERİ BARBOROS KÖYÜ

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

-Lüx Araçlarla Ulaşım

-Araç İçi Kahvaltı Paketi

-Rehberlik

-Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-Öğle Yemeği

-Tüm Kişisel Harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Alaçatı Ot Festivali (Günübirlik) Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri