İSTANBUL CAMİLER VE TÜRBELER AVRUPA YAKASI

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Tur Programı


SEVGİLİ MİSAFİRLERİMİZ;

SİZE BELİRTİLEN SAAT VE DURAKLARDAN HAREKET İLE MANEVİYATI VE HUZURU EN İÇTEN HİSSEDECEĞİMİZ TURUMUZ İÇİN YOLA ÇIKIYORUZ.

BAŞLANGIÇ NOKTAMIZ FATİH CAMİİ.. YAŞAYACAĞIMIZ MANEVİYATIMIZ İLE KENDİNE HAYRAN BIRAKTIRAN İLK DURAĞIMIZDAN SONRA DİNLENME MOLAMIZI PİERRE LOTİ TEPESİNDE VERİYORUZ. BURADA ÇEKECEĞİMİZ ENFES MANZARA FOTOĞRAFLARIMIZ VE PANORAMİK BOĞAZ SEYRİMİZDEN SONRA BİR SONRAKİ ZİYARET DURAĞIMIZ OLAN MEHMED EMİN TOKADİ HZ. TÜRBESİNE GEÇİYORUZ. 

İSTANBUL'UN ÜÇ BÜYÜK EVLİYASINDAN BİRİ OLARAK ANILAN MEHMED EMİN TOKADİ HZ. “AĞZI DUALI” ZATLARIMIZDANDIR. BURADA GERÇEKLEŞTİRİLEN DUALAR, ADAKLAR, ŞÜKÜRLER, NİYAZLAR İLE ORADAN AYRILIYORUZ. TURUMUZA İSTANBUL’UN EN ÖNEMLİ YAPILARINDAN BİRİ OLAN, DÜNYA ÜZERİNDEKİ İLK 6 MİNARELİ CAMİİ OLARAK BİLİNEN VE DİĞER ADI “MAVİ CAMİİ” DİYE ANILAN SULTANAHMET CAMİİ İLE DEVAM EDİYORUZ. YAPACAĞIMIZ İBADETLERİMİZ VE EDECEĞİMİZ DUALARIMIZIN DEVAMINDA HZ. MUHAMMED’İN (S.A.S.) VEYSEL KARANİ’YE (ÜVEYS EL-KARANİ) VERİLMESİNİ VASİYET ETTİĞİ HIRKASINI MUHAFAZA ETMEK İÇİN YAPTIRILMIŞ CAMİİ HIRKA-İ ŞERİF CAMİİ’NE GEÇİYORUZ. RESULULLAH EFENDİMİZİN HATIRASI OLARAK BİLİNEN, 59 KUŞAKTIR KORUMA ALTINDA OLAN HIRKA-İ ŞERİF ZİYARETİMİZİN ARDINDAN İSLAM DÜNYASI’NIN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN SAYILAN VE SON DURAĞIMIZ OLAN EYÜP SULTAN CAMİİ’NE GELİYORUZ. PADİŞAHLARIN KILIÇ KUŞANMA TÖRENLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPMIŞ OLAN EYÜP SULTAN CAMİİ’NDE MANEVİYAT TURUMUZU TAMAMLAYIP İFTARIMIZ YAPMAK ADINA VERİLECEK SERBEST ZAMANIMIZI ALIYORUZ. ARDINDAN BURSAYA DÖNMEK ÜZERE YOLA ÇIKIYOR, BİR BAŞKA TATİL ADASI ORGANİZASYONUNDA GÖRÜŞMEK ÜZERE SİZE VEDA EDİYORUZ.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lüx Araçlarla Ulaşım

Rehberlik

Seyahat Sigortası

Akşam(İftar) Yemeği 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Tüm Kişisel Harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  İSTANBUL CAMİLER VE TÜRBELER AVRUPA YAKASI Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri